İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Yerinde Değerlendirme Programı kapsamında Kocaali’de bulunan sağlık tesislerini ziyaret etti. Ziyarette Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Yasin Çatalbaş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Serdar Değirmenci, Personel Hizmetleri Başkanı Suat Koçak, Destek Hizmetleri Başkanı Sedat Kaya ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Fatih Güneysu hazır bulundu. İlk olarak Kocaali İlçe Devlet Hastanesi ziyaret edilirken Hastane Başhekimi Dr. Ümit Çakmak ile hastane yöneticileri yapılan çalışmalarla ilgili sunumda bulunarak bilgi verdi. Öğütlü bilgilendirme sunumunun ardından acil servis, poliklinik alanları ve genişletilmesi gündemde olan diyaliz ünitesinde incelemelerde bulundu. Hastanenin ardından Kocaali Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret edildi. TSM’de yapılan çalışmaların değerlendirildiği ziyaretin ardından Kocaali 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ziyaret edildi.